Marek Łuczkiewicz – Przewodniczący Rady Nadzorczej

jest prawnikiem, adwokatem prowadzącym własną kancelarię adwokacką w formie Spółki Komandytowej z siedzibą w Częstochowie. Jest członkiem Izby Adwokackiej w Częstochowie od roku 1993. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Przed rozpoczęciem praktyki adwokackiej przez wiele lat pracował jako kierownik Wydziału Obsługi Prawnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Częstochowie, dzięki czemu posiada rozległą, praktyczną wiedzę z zakresu prawa ubezpieczeń społecznych. Przygotowywał i opiniował złożone projekty prawne (w tym fuzje, przejęcia oraz emisje
obligacji) dla spółek działających m.in. w branży ubezpieczeń, handlu i dystrybucji, stale figurujących w zestawieniach największych przedsiębiorstw w Polsce. Wieloletni członek Rady Nadzorczej spółki NAVO Polska Grupa Dystrybucyjna /obecnie NAVO ORBICO/ – wiodącego dystrybutora produktów Procter&Gamble na terenie Polski. Zajmując się obsługą prawną przedsiębiorstw, nie traci z pola widzenia prawa karnego, którym się pasjonuje – z powodzeniem prowadząc obrony w dużych procesach karnych, w szczególności dotyczących przestępczości zorganizowanej.
Obszary zainteresowania: prawo handlowe, cywilne oraz karne, karne skarbowe. Jego wiedza i wieloletnie doświadczenie w stosowaniu prawa potwierdzone są rzeszą stałych klientów Kancelarii.
Jest również Przewodniczącym Rady Nadzorczej Laboo Spółka komandytowo- akcyjna, Wielokrotnie organizował i przewodniczył Walnym Zgromadzeniom w spółkach prawa handlowego.

 

Igor Rozbicki – Członek Rady Nadzorczej

jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, wydziału Finanse i Bankowość oraz absolwentem studiów podyplomowych Master de Management Economique Europeen. Ponadto, ukończył kurs Maklera papierów wartościowych, przeszedł liczne szkolenia z zakresu wyceny przedsiębiorstw i rynku kapitałowego oraz odbył praktyki w instytucjach finansowych (tj. BNP Paribas, Chicago Mercantile Exchange). Z rynkiem kapitałowym jest związany od 2007 roku.
W latach 2008-2010 współtworzył i rozwijał jedną z pierwszy na polskim rynku firm zajmujących się doradztwem w dziedzinie CSR (Corporate Social Responsibility).
W okresie 2005-2007 kierował rozwojem nowych produktów kredytowych oraz zajmował się współpracą z partnerami w Cetelem Bank S.A.
Wcześniej, w latach 2003 – 2005, uczestniczył we współtworzeniu od podstaw nowego banku (Euro Bank S.A.), współpracując bezpośrednio z jego założycielem Mariuszem Łukasiewiczem – koordynując strategiczne projekty, jak również samodzielnie rozwijając nowe obszary biznesowe.

 

Paweł Płonka – Członek Rady Nadzorczej

jest radcą prawnym, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 8 lat zajmuje się doradztwem prawnym na rzecz podmiotów gospodarczych, w tym także podmiotów z udziałem kapitału zagranicznego.
Jego zainteresowania skupiają się na prawie własności intelektualnej oraz prawie internetu (nowych technologii). W ramach prowadzonej praktyki realizuje również obsługę korporacyjną spółek prawa handlowego i innych organizacji. Posługuje się
biegle językiem angielskim.

 

Marek Sobieski – Członek Rady Nadzorczej

swoje doświadczenie zawodowe rozpoczął od założenia oraz prowadzenia agencji artystycznej specjalizującej się w organizacji eventów. Był również współzałożycielem oraz członkiem zarządu stowarzyszenia zajmującego się zgłębianiem oraz propagowaniem wiedzy o historii średniowiecza. W latach 2002-2006 zajmował się branżą IT z sukcesem realizując wymagające procesy wdrożeń systemów informatycznych. Od 2006 specjalizuje się w rozwoju nowoczesnych form sprzedaży oraz optymalizacji procesów biznesowych. Od 2012 jego głównym obszarem specjalizacji i działania jest sprzedaż internetowa e-commerce. Pracował między innymi jako dyrektor ds. e-commerce w firmie NAVO Polska Grupa Dystrybucyjna /obecnie NAVO ORBICO/ – wiodącego dystrybutora produktów Procter&Gamble na terenie Polski. A także jako dyrektor ds. rozwoju e-commerce w firmie Orbico Group – wiodącego dystrybutora produktów szybko-zbywalnych w Europie, mającego swoje odziały w 18 krajach. Obecnie pracuje na stanowisku dyrektora ds. projektów w firmie Navo Orbico oraz prowadzi działalność doradztwa biznesowego.

 

Michał Damek – Członek Rady Nadzorczej

jest prawnikiem, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2016 roku ukończył trzyletnie szkolenie w ramach aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku-Białej. Posiada Certyfikat Doradcy w Alternatywnym Systemie Obrotu, wydany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie SA. Zarządza Autoryzowanym Doradcą pod firmą Beskidzkie Biuro Consultingowe sp. z o.o. Od lat związany ze środowiskiem biznesowym i obsługą podmiotów gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem spółek publicznych. Doradzał wielu podmiotom w zakresie prawidłowego wykonywania obowiązków informacyjnych, emisjach akcji i obligacji, przekształceniach, restrukturyzacji, a także w bieżącej działalności. Obecnie członek kilku Zarządów oraz Rad Nadzorczych spółek.